W czwartek 30 maja w godz. 17.30- 19.30 Fundacja Małymi Krokami w Augustowie zaprasza na spotkanie dla rodziców nastolatków „Rodzic nastolatka w sieci wyzwań”. Podczas spotkania poruszany będzie temat zagrożeń i szans, jakie niesie ze sobą życie nastolatków w wirtualnym świecie, zachowań budzących niepokój oraz tym, jak mądrze towarzyszyć swojemu dziecku i budować relację po to, by nieco częściej czerpać radość ze swojego „tu i teraz”.

Spotkanie poprowadzi Lidia Błachnio psycholog, psychotrauamtolog, trenerka i coach. Entuzjastka psychologii pozytywnej, czyli naukowych metod budowania szczęścia, kobieta bliska spełnienia, lecz nadal z wielkim apetytem na życie. Mama dorosłej córki i wielbicielka muzyki oraz przejażdżek rowerowych.

Spotkanie odbędzie się w Przedszkolu Montessori, ul. Wybickiego 58. Wstęp wolny, zapisy obowiązkowe, ilość miejsc ograniczona. Na salę wchodzimy w skarpetkach lub w zmiennym obuwiu. Zapisy: www.nastolatek.evenea.pl Szczegółowe informacje pod nr tel. 693 193 877 oraz fundacjamalymikrokami@gmail.com.

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasto Augustów.

urzad.augustow.pl