Siatkarscy seniorzy kończą sezon rozgrywek, czas na augustowską młodzież

W minioną środę zakończyły się rozgrywki w grupie północnej w siatkówce chłopców klas gimnazjalnych i młodszych (2003 i młodsi). Po zawodach miejskich, powiatowych i półfinałach zostały cztery najlepsze drużyny które spotkały się w finale w Suwałkach.

Mecze chociaż drużyn szkolnych stały na wysokim poziomie ponieważ większość uczniów poświęca swój czas i na co dzień trenuje w klubach. Augustów reprezentowała drużyna z SP 3 Augustów trenowana przez Tomasza Kuźmickiego, która była najmłodszą drużyną chłopcy z ósmej i siódmej klasy .

Wyniki rozgrywek:

1 miejsce SP 10 Suwałki

2 miejsce SP 3 Augustów

3 miejsce SP 1 Sokółka

4 miejsce SP 2 Sokółka

Należy dodać że dwie pierwsze drużyny awansowały do Finału Wojewódzkiego. Powodzenia w dalszych rozgrywkach naszym chłopcom!

Młodzi siatkarze z Augustowa


Augustowscy Seniorzy kończą swoje rozgrywki a do grania ruszają najmłodsi czyli rusza Ogólnopolski Turniej KINDER + SPORT.

W naszym województwie do gry ruszyło 41 zespołów w kategorii dwójek (rocznik 2008/2009) są też zespoły trójek i czwórek.

UKS CENTRUM AGUSTÓW swoje gry zaczął od turnieju w Suwałkach i jest to pierwszy z pięciu turniejów wojewódzkich. Większość zawodników to uczniowie 4as z „ trójki „ których trenuje Tomasz Kuźmicki. Młodym adeptom siatkówki życzymy sukcesów i WSZYSTKICH ZAPRASZAMY DO UPRAWIANIA SIATKÓWKI.

(T.K.)

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany