Koncertem galowym i wręczeniem dyplomów zakończył się we wtorek 18. czerwca rok nauki w Szkole Tańca Bajka.

Zakończenie roku szkoleniowego było świetną okazję dla młodych tancerzy, do zaprezentowania nabytych w tym okresie umiejętności tanecznych przed publicznością. Najbliżsi członkowie rodzin, koleżanki i koledzy oraz zaproszeni specjalnie na tą okazję goście, wypełnili miejsce ostatniego w tym roku szkolnym spotkania do ostatniego miejsca. Żywiołowe pokazy taneczne i słoneczna pogoda za oknem sprawiły, że na sali panowała wyjątkowo gorąca atmosfera.

Tym razem jurorami byli najbliżsi biorących udział w pokazach. Gdyby mieli oceniać ich występy podniesieniem tabliczek sędziowskich, to sądząc po ich reakcji po pokazach, widzielibyśmy same dziesiątki 🙂

Właścicielkę szkoły p. Justynę Bajkowską, już tradycyjnie, przy organizacji tego wydarzenia wsparły Augustowskich Placówek Kultury. Teraz kilka tygodni wakacyjnej przerwy, a później powrót do zajęć na sali treningowej i startów w turniejach. Prawdopodobnie do długiej listy odniesionych już sukcesów zostaną dopisane nowe, czego całej społeczności tej szkoły życzymy. Pogodnych i radosnych wakacji!

Zapraszamy do obejrzenia relacji Wojtka Piotrowicza z tego wydarzenia.

Bart.