Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na niezwykły koncert do amfiteatru!


22 sierpnia na deskach sceny nad Neckiem wystąpi Joanna Aleksandrowicz w koncercie „Od nocy do nocy”, podczas którego usłyszymy kompozycje filmowo-musicalowe. W repertuarze przygotowanym przez Artystkę znajdują się utwory z najbardziej znanych filmów tj. „Noce i dnie”, „Vabank”, a także Cykl Tang m.in. Astora Piazzolli.

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalistka młodego pokolenia, występowała na scenach wielu teatrów w Polsce. Obecnie wciela się w rolę Bianki w spektaklu „Xięgi Schulza” w reżyserii Mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt „Od nocy do nocy” który zagrała na ponad 100 scenach muzycznych w Polsce i za granicą, a w premierowej odsłonie otworzył Festiwal Literacki Noblistki Olgi Tokarczuk.

Joanna Aleksandrowicz, fotografia autorstwa Weroniki Kosińskiej

Wejść w balladowe brzmienie i nastroić się na niezwykły wieczór, już od godz. 19:00 pomoże widowni Teatr Piosenki APK. Zespół w składzie: Julita Bożewicz, Patrycja Bożewicz, Sandra Bożewicz, Błażej Czarniecki, Tadeusz Giedrojć, Elżbieta Granacka, Mikołaj Litwińczuk, Bartłomiej Naruk, Melania Nikolopoulou, Alexandra Rosol, Aneta Roszkowska i Grzegorz Sobczak zaprezentuje się w programie pt. „Piosenki Nieobojętne”.

Wstęp wolny – bezpłatne wejściówki na koncert można odbierać w Miejskim Domu Kultury, przy ul. Nowomiejskiej 41 (wejście od strony boiska) lub w amfiteatrze przed pokazem w przypadku dostępności miejsc.

Gorąco zapraszamy.
APK

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii COVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

[fotografia autorstwa Weroniki Kosińskiej]