Przebywający na obozie sportowym w Zakopanem młodzi lekkoatleci UKS Technik Augustów przygotowują się do imprez mistrzowskich.

Bardzo dobrze wystartowali nasi zawodnicy na Memoriale E. Szklarczyka, który odbył się 19 sierpnia w Suchej Beskidzkiej. Godnie zaprezentowali nasze miasto i Królową Sportu. Gratulacje!

W biegu młodzików na 1000m zwyciężył (po pięknym finiszu) Bartek Jakucewicz, a na 600m na trzecim miejscu finiszowała Dominika Koszewska.

Jednogłośnie największym 'Dzikiem’ zawodów został Michał Dyczewski, który pobił rekord życiowy na 400m blisko o 2 sekundy.

Pozostali również ustanowili swoje rekordy życiowe lub uzyskali wyniki zbliżone do nich. Był to udany sprawdzian młodych zawodników, którzy mieli okazję do realizacji zadań taktycznych i zebrania doświadczenia.

Teraz dalej szlifujemy formę na obozie w Zakopanem.

Do zobaczenia na kolejnych zawodach lekkoatletycznych.

Zainteresowanych Lekkoatletyką w Augustowie i okolicy– zapraszamy na zajęcia od września (poniedziałek- piątek o godzinie 16.00 stadion lekkoatletyczny II LO w Augustowie)