Już po raz czwarty redaktor Jan Chojnacki będzie nadawał audycję „Bielszy Odcień Bluesa” z Augustowa. 30 stycznia w Programie Trzecim Polskiego Radia w ramach tej audycji transmitowany będzie koncert, który będzie można wysłuchać nie tylko w zaciszu domowym.

Na scenie „Kaktusika” stanie najpierw Roman Puchowski – solista, lider i twórca alternatywnej formacji Von Zeit, członek polskich i międzynarodowych składów oraz projektów muzycznych, wokalista, instrumentalista, kompozytor, autor tekstów, profesor warsztatów gitarowych. Wszechstronna muzyczna osobowość, harmonijnie łączy w swojej twórczości tradycję i nowoczesność.

Drugim wykonawcą koncertu transmitowanego w radiowej Trójce, znany z ubiegłego roku, okazjonalny zbiór wspaniałych muzyków znany pod nazwą Stagracz Band. W „Bielszym Odcieniu Bluesa” razem z Andrzejem Stagraczyńskim i jego gitarą basową zagrają harmonijkarz Bartek Łęczycki – podpora JJ Bandu i Harmonijkowego Ataku oraz Karolina Jastrzębska – wokalistka bandu Caroline & the Lucky Ones. Dodatkowo gra na mandolinie i śpiewa w zespole Kathy Simon BAND.

Zapraszamy do „Kaktusika” od godz. 20:00 na przedsmak kolejnej edycji Augustowskiego Blues Maratonu – tego nie można przegapić!

Wstęp na koncert bezpłatny, rezerwacja stolików w Restauracji Kaktusik na miejscu – 29 Listopada 2, tel. 606 832 405.

APK