BYŁ TAK PIJANY, ŻE ZASNĄŁ ZA KIEROWNICĄ

Autor / 3 miesiące temu / Aktualności / Komentarze

Augustowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę mitsubishi. Badanie alkomatem wykazało, że 34 latek miał ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

zdjęcie KPP Augustów

Policjanci z augustowskiej komendy Policji, wczoraj po 19 otrzymali zgłoszenie, że przy sklepie spożywczym w Bargłowie Kościelnym na chodniku stoi samochód, a za kierownicą śpi mężczyzna. Z relacji świadków wynikało, że kierowca najpierw wypadł z samochodu, a następnie z trudem do niego się wczołgał.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam zastali śpiącego za kierownicą 34 latka. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze, po sprawdzeniu w policyjnych systemach ustalili, że mitsubishi nie posiada aktualnych badań. Pojazd został odholowany na parking strzeżony, a 34 latek trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna prawdopodobnie do jutra będzie trzeźwiał, wtedy też policjanci będą mogli wykonać z nim czynności procesowe. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

|augustow.policja.gov.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *