KASAI NAD BRZEGIEM NETTY

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na kolejny koncert plenerowy.

Tym razem 18 lipca o godz. 20:00 na scenie Białej Perły (ul. Rybacka) wystąpi Kasai. Zabierzcie Państwo kocyki i pogodne piknikowe nastawienie! Kasai to warszawska pianistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka. W maju 2019 nakładem ART2 Music ukazał się jej debiutancki album „Equals”

Koncerty Kasai to wyjątkowe, mocne i emocjonalnie intymne spotkanie. Jej muzyka jest niezwykle plastyczna, obrazowa i wielopłaszczyznowa – „Z głębi serca – prosto w serce”. Inspiracje operą, filmem i muzyką symfoniczną obecne w muzyce Kasai wpisane są w szeroko pojęty nurt muzyki alternatywnej.

Artystka w swoich utworach zaprasza słuchacza w unikalną pełną osobistych przeżyć i przemyśleń, eteryczną, liryczną i ulotną a czasami mroczną, pełną napięć i sprzeczności podróż – mamy nadzieję, że wyprawimy się w tę drogę wspólnie. Zapraszamy – wstęp wolny.

APK

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *

Skip to content