Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na kolejny w tym sezonie koncert grany na pokładzie statku. W piątek 8 sierpnia o godz. 20:00 z portu Żeglugi Augustowskiej wystartuje koncertowy rejs.

Tego wieczoru, w malowniczej scenerii jezior i lasów wystąpi przed Państwem Meek, Oh Why. to pięcioosobowy zespół o unikatowym brzmieniu, balansujący pomiędzy wpływami muzyki elektronicznej, hip-hopu i nowoczesnego jazzu.

Lider zespołu Mikołaj Kubicki, odpowiedzialny za muzyczno-słowną całość, jest wokalistą i trębaczem, a oprócz niego w skład zespołu wchodzą jeszcze: Mateusz Hulbój (wokal, elektronika live), Wawrzyniec Topa (basówka, synthy basowe), Maciej Porada (piano, elektronika live), Karol Szczygieł (pad perkusyjny, crash, elektronika live). Przed nami podróż pełna skrajności, znajdująca jednak spójność pomiędzy wszystkimi elementami. Od lirycznych, tajemniczych poszukiwań, aż po kipiący ze sceny żywioł.

Płyńcie Państwo z nami w ten muzyczny rejs – zapraszamy! Bilety na koncert do nabycia w Miejskim Domu Kultury już od 10 lipca od godz. 12:00.

– – –

APK

Cena biletu – 45 zł.

Rezerwacje (ważne 3 dni) i sprzedaż Miejski Dom Kultury w Augustowie, Nowomiejska 41 (II piętro, wejście od strony boiska), tel.: 87 643 36 59

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl