DRODZY INTERNAUCI, NASI CZYTELNICY!

Już wkrótce obchodzimy 1. Rocznicę oficjalnej działalności naszego portalu.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zagadkę konkursową w której możecie wygrać atrakcyjną nagrodę! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Brzmi ono:

Którego dnia lipca Augustowski Portal Informacyjny www.augustow.org rozpoczął oficjalnie swoją działalność? Do wyboru macie 3 daty: 1 lipca, 15 lipca i 30 lipca.

Na osobę, która udzieli poprawnej odpowiedzi do 31.07.2020 r. (do godzin 24.00) czeka nagroda w postaci miesięcznej reklamy na portalu augustow.org (baner reklamowy o wymiarach 900X200 pix) z możliwością zamiany na mini sesję fotograficzną z terminem jej realizacji do uzgodnienia.

Którą opcję wybierzecie, zależy od Was 😊

SPOSÓB GŁOSOWANIA:

Odpowiedź należy wysłać na adres redakcja@augustow.org do 31.07.2020 r. (do godzin 24.00). W tytule wiadomości proszę wpisać „KONKURS ROCZNICOWY”.

Z jednego adresu e-mail można wysłać tylko jedną odpowiedź.

Do odpowiedzi należy dołączyć telefoniczny numer kontaktowy uczestnika. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej telefoniczni i tą samą drogą zostaną uzgodnione szczegóły co do formy wybranej nagrody oraz jej realizacji.

WAŻNE: w przypadku wybrania mini sesji fotograficznej, jej zrealizowanie będzie możliwe jedynie na terenie miasta Augustów (plener lub miejsce wyznaczone przez zwycięzcę). Sesja powinna być zrealizowana do końca września 2020 r.

LOSOWANIE:

W losowaniu zwycięzcy wezmą udział: przedstawiciel naszej redakcji, zaproszony do losowania dziennikarz Radia Białystok i pracownik Augustowskich Placówek Kultury. Numer odpowiedzi nadawany będzie na podstawie kolejności jej przesłania. Losowanie będzie polegało na wybraniu jednego numeru z ogólnej puli nadesłanych odpowiedzi. Losowanie odbędzie się 3.08.2020 r. Zwycięzca zostanie powiadomiony w dniu 4.08.2020 r.

Zapraszamy do udziału i życzymy szczęścia w losowaniu,

Redakcja www.augustow.org

Augustów. 11.07. 2020 r.