KONKURS PLASTYCZNY „ZDROWE, SMACZNE, KOLOROWE – KUPUJĘ PRODUKTY KRAJOWE”

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Białymstoku serdecznie zaprasza wszystkie chętne dzieci z terenu województwa podlaskiego do udziału w konkursie plastycznym. „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”.

Zamierzeniem konkursu jest rozpowszechnianie informacji na temat oznaczenia „PRODUKT POLSKI”, edukacja ekologiczna dzieci z województwa podlaskiego, a także inspirowanie ich do zwracania uwagi na artykuły spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców. Projekt realizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych:

* klasy I-III
* klasy IV-VI

Zgodnie z regulaminem konkursu pt. „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”, praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie lub mieszanie technik itp.), w formacie maksymalnie A3, w układzie poziomym lub pionowym. W pracach plastycznych uczniów klas IV-VI obowiązkiem jest wykorzystanie oznaczenia PRODUKT POLSKI zgodnie z obowiązującym wzorem:[https://www.kowr.gov.pl/uploads/pliki/pp.png]Formularze zgłoszeniowe i Prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan/plik w formacie JPG, TIFF, PDF itp.) drogą mailową
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 listopada 2020 r. na adres: konkurs-bialystok@kowr.gov.pl<mailto:konkurs-bialystok@kowr.gov.pl> w tytule wpisując: KONKURS PLASTYCZNY – „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”. 

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konkursie i życzymy udanej zabawy! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

(i)

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany