Zawodnicy UKS Technik Augustów przebywają na obozie sportowym w Zakopanem w ramach zadania publicznego „Magiczne Sportowe Zakopane” dofinansowanego z Urzędu Miejskiego w Augustowie.

Bardzo dobre warunki zakwaterowania i wyżywienia, a przede wszystkim typowa górska pogoda ze śniegiem i lekkim mrozem, sprzyjają zajęciom szkoleniowym.

Treningi odbywają się na trasach biegowych Tatrzańskiego Parku Narodowego, stadionie lekkoatletycznym COS OPO Zakopane, sali gimnastycznej i siłowni. Podczas zgrupowania wszystkim zawodnikom towarzyszy uśmiech i dobry humor a przede wszystkim. chęć podniesienia swojej sprawności fizycznej oraz cel: uzyskanie wysokich miejsc podczas zbliżających się Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegach przełajowych. Wiadomo, że systematycznie przepracowany okres zimowy w decydujący sposób wpływa na najważniejszą część sezonu lekkoatletycznego – zawodom i rywalizacji na stadionie. Trenujemy więc solidnie i liczymy na dobry sezon letni. Wszystkich sympatyków Królowej Sportu serdecznie pozdrawiamy z zimowej stolicy Tatr!

UKS Technik Augustów