Mamy FERIE!!!. W naszym województwie dzieci i młodzież szkolna wolne od nauki mają od 20 stycznia, do 2 lutego 2020 r. Czy będą to ferie zimowe tylko z nazwy, trudno to przewidzieć 🙁 , wkrótce przekonamy się. Bez względu na to, czy za oknami będzie biało, czy też nie, chyba wszyscy będą chcieli wolne dni wykorzystać w ciekawy i aktywny sposób.

Organizatorzy zajęć feeryjnych w Augustowie liczą się z brakiem śniegu i przygotowali naszym młodym mieszkańcom dużo atrakcyjnych zajęć, w których można uczestniczyć bez względu na pogodę. Abyście mogli zaplanować każdy wolny dzień, zebraliśmy posiadane już informacje o zajęciach w ferie w Augustowie w jednym miejscu. Jeżeli pojawią się nowe, dodamy je również.

My już teraz, wszystkim uczniom, ich nauczycielom i rodzicom którzy zaplanowali swoje urlopu z myślą o wspólnym wypoczynku ze swoimi dziećmi, ŻYCZYMY RADOSNEGO, POGODNEGO I BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU! 🙂

|Bart. / www.augustow.org

Planowane zajęcia:

NUDOŁAMACZ – sprawdź TUTAJ >>>


FERII ZIMOWYCH 2020 W ODK SM AUGUSTÓW – sprawdź TUTAJ >>>


FERIE W KINIE ISKRA – sprawdź TUTAJ >>>


FERIE Z POWIATEM – sprawdź TUTAJ >>>


Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie zaprasza od 20 stycznia do 2 lutego codziennie w godzinach 6:00 – 22:00 na pływalnię miejską na  „2 godziny w cenie 1” oraz na Wodny Tor Przeszkód w dniach od 27 stycznia do 2 lutego w godz. 10:00 – 20:00.  Dodatkowo w piątek 31 stycznia o godz. 16:00 odbędą się zawody sprawnościowe na Wodnym Torze Przeszkód.

Ponadto w czasie ferii zimowych, od poniedziałku do piątku dla uczniów z augustowskich szkół podstawowych i gimnazjum nieodpłatnie za okazaniem legitymacji szkolnej będą udostępnione obiekty Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Sucharskiego 15: pływalnia w godz. 11.00 – 13.00.

Dodatkowo w czasie ferii odbędzie się 30 stycznia Dyskoteka na Lodowisku – zabawy, gry i animacje na lodowisku przy muzyce (bilety zgodnie z Regulaminem Lodowiska).


Hokus-Pokus, czyli pokaz magii dla całej rodziny

Drogie Dzieci, Drodzy Państwo, tegoroczne ferie z Nudołamaczem zakończymy wprost magicznie! W niedzielę 2 lutego o godz. 11:00 zapraszamy do kina Iskra na pokaz magii! Czarować dla Państwa tego dnia będzie, znany już najmłodszej augustowskiej widowni, magik Łukasz Grant, czyli synonim zadziwiających sztuk magicznych i inteligentnego poczucia humoru.

Pan Łukasz wykonuje swoje pokazy iluzji z udziałem widzów, co pomaga dotrzeć do każdego i stworzyć pełne wrażeń, żywiołowe przedstawienie.

To będzie magiczne, niesamowite wydarzenie – obiecujemy.

Zapraszamy

– – –

Bilet: 15 zł

Sprzedaż: tymczasowa siedziba Miejskiego Domu Kultury, ul. Nowomiejska 41 (budynek po Gimnazjum nr 2), II piętro, wejście od strony boiska.