Teatr Pneumatyczny działający przy Augustowskich Placówkach Kultury pod kierunkiem Pawła Leszkowicza serdecznie zaprasza na plenerowy spektakl sztuki „Planeta” Jewgienija Griszkowca w reżyserii Bożeny Bendig w czwartek 20 sierpnia o godz. 20:00 na dziedzińcu Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Emila Młynarskiego w Augustowie (ul. Wybickiego 1).

Co można zobaczyć za oknami mieszkańców miast i miasteczek? – enigmatycznie pisze o sztuce Teatr Pneumatyczny – Czy w stanie miłości można zniknąć? Opowiemy Wam o większości z nas… O potrzebie miłości i o człowieku poszukującym w materialistycznym, skupionym na cielesności i pełnym klisz świecie spotkania z drugim człowiekiem.”

Bilety w cenie 10 zł dostępne są w Miejskim Domu Kultury przy ul. Nowomiejskiej 41 (II piętro, wejście od strony boiska), tel. 87 643 36 59 – ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.

APK

Spektakl miał swoją premierę 31. Października 2019 r.

Twórcy:

AUTOR: Jewgienij Griszkowiec

AUTORKA MONOLOGU BOHATERKI: Anna Dubrowska

TŁUMACZENIE: Agnieszka Lubomira Piotrowska

REŻYSERIA: Bożena Bendig

MUZYKA: Elżbieta Granacka

SCENOGRAFIA: Izabela Cembor, Renata Rybsztat, Dariusz Sieńkowski

OBSŁUGA TECHNICZNA: Karol Prymaka, Małgorzata Kulik

OBSADA: Paweł Leszkowicz, Martyna Chodacz

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii COVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

*Patronem medialnym wydarzenia jest Augustowski Portal Informacyjny www.augustow.org