POCHWAL SIĘ SWOIM UKWIECONYM OGRODEM, BALKONEM, OGRÓDKIEM DZIAŁKOWYM W KONKURSIE NA NAJŁADNIEJSZĄ POSESJĘ

Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk ogłasza konkurs na najładniejszą posesję w 2020 roku. Konkurs ma na celu zachęcenie mieszkańców do dbania o estetykę najbliższego otoczenia.

W konkursie oceniane będą posesje, ogródki oraz balkony, które wyróżniają się różnorodnością i układem kompozycyjnym roślinności, ukwieceniem, oryginalnym zagospodarowaniem posesji elementami małej architektury, czy zadbanym ogrodzeniem.

Na miłośników kwiatów i pasjonatów ogrodnictwa czekają atrakcyjne nagrody. Spośród zgłoszonych do konkursu obiektów komisja wyłoni z każdej kategorii dwa najładniejsze obiekty, przyznając I oraz wyróżnienie. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody pieniężne – I miejsce – 1 500 zł, a wyróżnienie– 700 zł.

Na zgłoszenia w konkursie czekamy do 10 sierpnia 2020 r. Formularz można złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Augustowie lub listownie (adres: ul. 3 Maja 60), lub przesłać na adres e-mail: promocja@urzad.augustow.pl.

O wynikach konkursu zdecyduje specjalnie powołana komisja, która w sierpniu dokona oceny biorąc pod uwagę takie kryteria, jak: ogólne wrażenia estetyczne, różnorodność gatunkowa nasadzeń, w tym tzw. roślin nektaro- i pyłkodajnych, kompozycję architektoniczną, oryginalność i pomysłowość.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

Wszelkie informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 532 364 014.

urzad.augustow.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *

Skip to content