Poszukiwana Kinga Bronakowska została dziś (25. 10.20.) odnaleziona przez policjantów. Więcej szczegółów na ten temat nie podano.

|Bart.

Policjanci z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej proszą o pomoc w odnalezieniu 25 – letniej mieszkanki gminy Dąbrowa Białostocka.

 Zaginiona to: KINGA BRONAKOWSKA.

 Zaginiona Kinga Bronakowska. Zdjęcie KPP Sokółka

21 października o godz. 7.00 została przywieziona przez matkę na przystanek autobusowy w Dąbrowie Białostockiej, skąd miała pojechać do Suchowoli, a następnie do Sztabina. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną ani nie powróciła do domu.

Rysopis zaginionej:

wzrost – 175 cm, waga – 60 kg, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy – długie, kręcone ciemny blond W dniu zaginięcia ubrana była w czerwoną puchową kurtkę kapturem, ciemne spodnie typu jeans, ciemne sportowe buty zapinane na rzepy.

Wszystkie osoby, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Sokółce pod nr telefonu 47 7123 212 lub Komisariatem Policji w Dąbrowie Białostockiej pod numerem telefonu 47 7127 212 lub numerem 112.

|podlaska.policja