Dzisiaj około godziny 14.00 wyszła ze Szkoły Podstawowej nr 21 w Białymstoku 11-letnia Wiktoria Supronowicz i nie powróciła do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Białymstoku.

Dziewczynka ubrana w czarną bluzę, ciemne spodenki, włosy fioletowo-różowe. Miała przy sobie plecak. Na tą chwilę to są wszystkie informacje, jakie posiadamy.
Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu dziewczynki proszone są o kontakt z dyżurnym KOMISARIATU III POLICJI W BIAŁYMSTOKU pod nr telefonu 47 711 32 33 lub nr tel. alarmowym 112.
|podlaska.policja
****************
Dziewczynka została odnaleziona. Policjanci dziękują za pomoc. /15.09.20/