Instytucje kultury – prowadzone lub współprowadzone przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego – w związku z czasowym zamknięciem muzeów, filharmonii, oper, teatrów czy bibliotek, przygotowały bogatą ofertę, umożliwiającą kontakt ze sztuką poprzez kanały internetowe.

zdjęcie ilustracyjne

Akcja #zostańwdomu – sztuka przyjdzie do Ciebie spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Przyłączają się do niej kolejne instytucje kultury, nie tylko prowadzone i współprowadzone przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ale także samorządowe, zaś te, które brały już udział w akcji, ciągle poszerzają swoją ofertę.

Zachęcamy do korzystania z tych możliwości – zwiedzajmy, słuchajmy koncertów, czytajmy, oglądajmy i kontemplujmy sztukę.

Przedstawiamy drugą część naszego zestawienia i zapraszamy do korzystania z bogatego wachlarza możliwości kontaktu z kulturą online.

Wejdź i zapoznaj się z ofertą instytucji kultury

Część I: TUTAJ >>>

Część II: TUTAJ >>>

Muzea, centra sztuki i galerie – oferta online

Wszystkie linki są dostępne również w specjalnej zakładce pn. Kultura w sieci https://www.gov.pl/web/kultura/kultura-w-sieci, gdzie można je wygodnie przeglądać.

|za: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego