Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na pierwsze po dłuższej przerwie wydarzenie w ramach cyklu Lektura Obowiązkowa.

W piątek, 1 października o godz. 18:00 w sali koncertowej augustowskiej Państwowej Szkoły Muzycznej (ul. Wybickiego 1) odbędzie się spotkanie z Andrzejem Stasiukiem – prozaikiem i publicystą, uznawanym za jednego z najważniejszych współczesnych pisarzy polskich.

Laureat wielu prestiżowych nagród literackich, od lat mieszka w Beskidzie Niskim. Autor książek: „Mury Hebronu”, „Dukla”, „Opowieści galicyjskie”, „Dziewięć”, „Jadąc do Babadag”, „Taksim”, „Dziennik pisany później”, „Grochów”, „Nie ma ekspresów przy żółtych drogach”, „Wschód”, „Osiołkiem”, „Kroniki beskidzkie i światowe”, „Przewóz” i innych.

Z pisarzem porozmawia Joanna Denert. Po spotkaniu będzie okazja do rozmowy z naszym gościem, zakupu jego książek i uzyskania dedykacji.

Serdecznie zapraszamy.

APK

– – –

Cena biletu: 10 zł

Sprzedaż i rezerwacje: Miejski Dom Kultury w Augustowie, ul Nowomiejska 41 (budynek po szkole, wejście od boiska, II piętro), tel. 87 643 36 59.