AUGUSTÓW PLAŻA CUP ZAKOŃCZONY [FOTO]

Autor / 3 tygodnie temu / SPORT / Komentarze

Jakub Zdybek i Paweł Lewandowski wygrali w pierwszym w historii Augustów Plaża Cup, turnieju inaugurującym nowy, kapitalny obiekt dedykowany sportom plażowym. Zawody otwierają cykl eliminacji mistrzostw Polski.

zdjęcie: Kajetan Kłoczko

Eliminacje

Chudek Konrad / Prudzynski Mateusz – Juchnevic Robert / Vasiljev Artur 0:2 (15:21, 14:21)
Ćwiklewski Jakub / Leszczyński Łukasz – Wołoszuk Tomasz / Bobrowski Kacper 0:2 (22:24, 13:21)
Kaniewski Tobiasz / Włodarczyk Maciej – Szypryt Łukasz / Szulecki Patryk 2:0 (21:10, 21:12)
Krzemiński Jakub / Olechnowicz Beniamin – Czachorowski Aleksander / Lejawa Filip 0:2 (12:21, 18:21
Waszczuk Kamil / Popiela Daniel – Beta Szymon / Łukasik Olaf  2:0 (21:11, 21:12)
Kerpė Gilbertas / Benjavs Toms – Kurowski Jakub / Rejno Jacek 2:1 (21:15, 19:21, 23:21)
Strzyżewski Dawid / Staniszewski Piotr – Załęski Damian / Magnuszewski Mariusz 0:2 (8:21, 13:21)
Miszczuk Mikołaj / Kruk Miłosz – Juchnevic Robert / Vasiljev Artur 2:1 (16:21, 21:18, 15:11)
Podborączyński Mateusz / Lorenc Adam – Jaroszczak Tomasz / Kaczmarek Mikołaj 2:0 (21:17, 21:18)
Nowak Jakub / Florczyk Mateusz – Wołoszuk Tomasz / Bobrowski Kacper 1:2 (21:16, 18:21, 11:15)
Kaniewski Tobiasz / Włodarczyk Maciej – Prus Janusz / Okrzeja Maciej 2:1 (21:17, 17:21, 15:11)
Wawrzyńczyk Stanisław / Kapuśniak Marcin – Czachorowski Aleksander / Lejawa Filip 1:2 (22:20, 28:30, 12:15)
Waszczuk Kamil / Popiela Daniel – Petravičius Linas / Vaskelis Edvinas 0:2 (18:21, 13:21)             
Głowacki Michał / Witkoś Michał – Kurowski Jakub / Rejno Jacek 2:1 (21:16, 20:22, 15:8)
Strzyżewski Dawid / Staniszewski Piotr – Ilewicz Piotr / Groszek Piotr 2:1 (20:22, 21:16, 15:9)

Turniej Główny

Brożyniak Jędrzej / Janiak Piotr – Iwanowicz Wojciech / Szlejter Mariusz 2:0 (21:13, 21:11)        
Petravičius Linas / Vaskelis Edvinas – Miszczuk Mikołaj / Kruk Miłosz 1:2 (21:15, 17:21, 11:15)
Chiniewicz Martin / Kozłowski Robert – Wołoszuk Tomasz / Bobrowski Kacper 1:2 (22:24, 21:17, 8:15)
Kaniewski Tobiasz / Włodarczyk Maciej – Lewicki Bartosz / Maziarek Tomasz 2:1 (21:18, 15:21, 15:13)
Zdybek Jakub / Lewandowski Paweł – Czachorowski Aleksander / Lejawa Filip 2:0 (21:10, 21:10)
Podborączyński Mateusz / Lorenc Adam – Paszkowski Andrzej / Białecki Adrian 2:1 (21:16, 22:24, 15:13)
Kałuża Maciej / Radzikowski Kamil – Głowacki Michał / Witkoś Michał 1:2 (21:16, 15:21, 11:15)
Załęski Damian / Magnuszewski Mariusz – Lech Jarosław / Korycki Michał 0:2 (16:21, 16:21)
Brożyniak Jędrzej / Janiak Piotr – Miszczuk Mikołaj / Kruk Miłosz 2:0 (21:13, 24:22)
Wołoszuk Tomasz / Bobrowski Kacper – Kaniewski Tobiasz / Włodarczyk Maciej 2:1 (21:18, 20:22, 15:11)
Zdybek Jakub / Lewandowski Paweł – Podborączyński Mateusz / Lorenc Adam 2:0 (21:15, 21:18)
Głowacki Michał / Witkoś Michał – Lech Jarosław / Korycki Michał 0:2 (16:21, 14:21)
Załęski Damian / Magnuszewski Mariusz – Kałuża Maciej / Radzikowski Kamil 1:2 (14:21, 21:19, 13:15)
Paszkowski Andrzej / Białecki Adrian – Czachorowski Aleksander / Lejawa Filip 1:2 (15:21, 21:17, 12:15)
Lewicki Bartosz / Maziarek Tomasz – Chiniewicz Martin / Kozłowski Robert 2:0 (21:14, 21:18)
Petravičius Linas / Vaskelis Edvinas – Iwanowicz Wojtek / Szlejter Mariusz 2:0 (21:13, 21:11)
Maciej / Radzikowski Kamil – Kaniewski Tobiasz / Włodarczyk Maciej 2:0 (21:15, 21:11)
Czachorowski Aleksander / Lejawa Filip – Miszczuk Mikołaj / Kruk Miłosz 0:2 (5:21, 9:21)
Lewicki Bartosz / Maziarek Tomasz – Głowacki Michał / Witkoś Michał 0:2 (20:22, 18:21)
Petravičius Linas / Vaskelis Edvinas – Podborączyński Mateusz / Lorenc Adam 2:0 (21:19, 21:17)
Brożyniak Jędrzej / Janiak Piotr – Wołoszuk Tomasz / Bobrowski Kacper 2:0 (21:14, 21:16)
Zdybek Jakub / Lewandowski Paweł – Lech Jarosław / Korycki Michał 2:0 (21:16, 23:21)
Kałuża Maciej / Radzikowski Kamil – Miszczuk Mikołaj / Kruk Miłosz 0:2 (19:21, 12:21)
Głowacki Michał / Witkoś Michał – Petravičius Linas / Vaskelis Edvinas 2:1 (22:20, 17:21, 15:13)
Jarosław / Korycki Michał – Miszczuk Mikołaj / Kruk Miłosz 0:2 (15:21, 12:21)
Wołoszuk Tomasz / Bobrowski Kacper – Głowacki Michał / Witkoś Michał 0:2 (13:21, 24:26)
Brożyniak Jędrzej / Janiak Piotr – Miszczuk Mikołaj / Kruk Miłosz 0:2 (18:21, 19:21)
Zdybek Jakub / Lewandowski Paweł – Głowacki Michał / Witkoś Michał 2:0 (21:19, 21:12)
Brożyniak Jędrzej / Janiak Piotr – Głowacki Michał / Witkoś Michał 2:0 (21:16, 21:16)
Miszczuk Mikołaj / Kruk Miłosz – Zdybek Jakub / Lewandowski Paweł 1:2 (21:19, 19:21, 13:15)                        

|pzps.pl/pl/siatkowka-plazowa

Fotorelacja z rozgrywek finałowych i zakończenia, I edycji AUGUSTÓW PLAŻA CUP autorstwa Kajetana Kłoczko.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *

Skip to content