Zdalne obrady, to już w większości polskich samorządów norma. Okazuje się jednak, że mimo wielomiesięcznych doświadczeń obsługa urządzeń, dzięki którym można w uczestniczyć w sesjach rady, czy posiedzeniach komisji, wciąż sprawia pewne problemy.

Ostatnio niektórzy augustowscy radni nie wyłączali mikrofonów, więc wszyscy mogli usłyszeć komentarze niekoniecznie kierowane do ogółu. A zdalnie radni obradują już od kwietnia.
| red: mik
autor: Marta Sołtys / radio.bialystok.pl/