OGŁOSZENIE O POSIEDZENIU KOMISJI RADY MIEJSKIEJ W AUGUSTOWIE / 20.01. GODZ. 14.30

Autor / 2 miesiące temu / Aktualności / 2 komentarze

Uprzejmie informuję wszystkich mieszkańców, że 20 stycznia 2021 r. (środa) o godz. 14.30 odbędzie się, w trybie zdalnym (za pomocą środków komunikacji elektronicznej) posiedzenie Komisji skarg, wniosków i petycji Rady Miejskiej w Augustowie.

Porządkiem posiedzenia będzie:

 1. Otwarcie obrad.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Rozpatrzenie petycji, która wpłynęła do Komisji.
 4. Sprawy różne.
 5. Zamknięcie obrad.

Posiedzenie Komisji będzie transmitowane na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Augustowie pod linkiem: 

https://esesja.tv/transmisje_z_obrad/233/rada-miejska-w-augustowie.htm.

W związku z art.11b ust.2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020 r. poz. 713 i 1378) informuję wszystkich obywateli, którzy zechcą wziąć udział w posiedzeniu Komisji skarg, wniosków i petycji Rady Miejskiej w Augustowie, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Augustowie, ul. 3 Maja 60, w trakcie trwania posiedzenia Komisji będzie przygotowane stanowisko komputerowe z możliwością zdalnej transmisji dla osób, które zechcą zabrać głos w punkcie Sprawy różne. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr telefonu 660257335. W Urzędzie znajdują się środki dezynfekcji, których należy użyć natomiast maseczki należy zapewnić we własnym zakresie.

Z poważaniem

Przewodnicząca Komisji skarg, wniosków i petycji

Rady Miejskiej w Augustowie

(-) Sylwia Bielawska

2 komentarze

 • Do Aleksandra15. Sty, 2021

  Znając życie zapewne sprawa jednyna i najważniejsza a mianowicie przystanek na Westerplatte 1B. Dziwię się mpk, że jeszcze w diabły nie wyciął tego przystanku byłby przynajmniej spokój.

 • Aleksander15. Sty, 2021

  Taki informacje co mają na celu? Chyba pokazanie, że radni pracują, bo nic więcej. Jakie to petycje wpłynęły? Mieszkańcy chcą wiedzieć co ta komisja rozpatruje. Zawsze wielka tajemnica a jako mieszkaniec jestem zainteresowany jakie skargi wpływają. Może radna przewodnicząca Bielaska zacznie dzielić się tymi tajemnicami z wyborcami. Chyba po to tam siedzi?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *