Już jutro do swojego domku na Rynku Zygmunta Augusta wraca Święty Mikołaj! Przez najbliższe dwa dni, między godziną 10 a 16, dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem, zdradzić mu o czym marzą i wrzucić list do skrzynki.

fot. UM w Augustowie

Domek jest już gotowy na przyjęcie Pana w charakterystycznym czerwonym stroju. Dzieci na pewno chętnie skorzystają z kolejnej atrakcji – czyli elektrycznej kolejki. Nie zabraknie też czegoś dla rodziców, ponieważ równolegle będzie odbywał się Miejski Kiermasz Świąteczny „Mikołajce”.

Byliście grzeczni?

W okresie Bożonarodzeniowym w Augustowie nie może zabraknąć Świętego Mikołaja. Musicie wykorzystać okazję i zrobić sobie zdjęcie z naszym brodatym gościem. Mikołaj nie odmówi nawet małym urwisom

Burmistrz zaprasza na dwudniowe Mikołajce

 – Cieszę się, że mogę Państwa zaprosić na kolejną imprezę w ramach naszego Świątecznego cyklu wydarzeń. Po odwiedzonym przez tłumy uruchomieniu świątecznych iluminacji, czas na dwudniowe Mikołajce! – mówi Burmistrz Mirosław Karolczuk

– W domku na rynku Zygmunta Augusta na dzieci będzie czekał Święty Mikołaj, będą ciepłe napoje, świąteczny kiermasz, muzyczny akompaniament i dodatkowa, atrakcja, o której mogę nareszcie powiedzieć, czyli elektryczna kolejka dla dzieci. Jestem pewien, że wydarzenie przypadnie do gustu wszystkim augustowianom  dodaje Burmistrz.

[*as] Urząd Miejski w Augustowie