Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na kolejną edycję Mikołajców, czyli świątecznego kiermaszu rękodzieła. Przed nami impreza, która wprowadza w magiczny nastrój i sprawia, że Boże Narodzenie ma niepowtarzalny charakter. W dniach 11 i 12 grudnia na Rynku Zygmunta Augusta w prawdziwie świątecznej atmosferze będzie można upolować bożonarodzeniowe smakołyki i rękodzielnicze perełki podlaskich twórców.

Tutaj, przy dźwiękach świątecznej muzyki, od godziny 10:00 do 16:00 nie tylko kupicie unikatowe prezenty – poza stoiskami około 30 wystawców, czeka nas mnóstwo atrakcji na scenie plenerowej przy Kolumnie Zygmunta Augusta (i nie tylko). Od 14:00 bawić nas będą występy augustowskich przedszkolaków, koncertowanie działających przy APK Chóru Melodia i Orkiestry Dętej. Poza tym, taniec z ogniem i Domek Świętego Mikołaja, w którym będzie czekać skrzynka na listy, a Mikołaj chętnie zrobi sobie z Wami zdjęcie.

Nie dajcie się Państwo dłużej prosić i bądźcie z nami 11 i 12 grudnia od 10:00 do 16:00 i poczujcie z nami magię Świąt już na dwa tygodnie przed Wigilią Zapraszamy!

APK

– – –

WSTĘP NA KIERMASZ BEZPŁATNY