W czwartek, 7 października gościliśmy w Augustowskim Centrum Edukacyjnym niezwykłych gości z całego świata – z Indii, Czech, Niemiec, Nowej Zelandii, Argentyny, Burkina Faso, Chorwacji i Polski. Wspaniali artyści – pełni pasji, kreatywności i radości życia – w ramach Karawany bez Granic, zachwycili nas swoim występem, którego celem było po prostu SPOTKANIE.

fot. ACE

Elementy różnych kultur, występy muzyków, tancerzy i cyrkowców, rozmowy z uczniami, zapoznanie z tym, co robią pasjonaci, wspólne zdjęcia i rozmowy – to wszystko sprawiło, że impreza okazała się czymś nietuzinkowym i jedynym w swoim rodzaju.

Tak niezwykłe spotkanie odbyło się dzięki współpracy z Salezjańskim Ośrodkiem Wychowawczym w Różanymstoku, organizującym już po raz dwunasty Festiwal Młodzieży bez Granic, w ramach którego odbywają się też występy Karawany bez Granic.

Dziękujemy cudownym ludziom, tam pracującym, wszystkim, którzy pomogli w organizacji przedsięwzięcia, głównie zaś artystom, którzy pokazali, że więcej nas łączy niż dzieli i że otwarcie na drugiego człowieka może być drogą do tego, aby żyło się nam lepiej.

Anna Prawdzik

fot. ACE

|facebook.com/augustowskie.centrum