KILKA SŁÓW O BEZPŁATNYCH WEJŚCIÓWKACH NA WYDARZENIA W AMFITEATRZE

Autor / 3 miesiące temu / AKTUALNOŚCI / Komentarze

Drodzy Państwo, tegoroczne wydarzenia odbywające się w amfiteatrze ze względów sanitarnych nie mogą rozgrywać się przy pełnej widowni. Stąd wydawane przez nas bezpłatne wejściówki, które pozwalają nam mieć pod kontrolą liczbę osób uczestniczących w koncercie, zgodną z obecnie obowiązującymi przepisami.

zdjęcie ilustracyjne augustow.org

Na najbliższe wydarzenie – inaugurujący AugustOFF Live Festival koncert Macieja Maleńczuka 13 sierpnia – rozdaliśmy już wszystkie wejściówki, ale zapraszamy po bezpłatne karty wstępu na kolejne wydarzenia w amfiteatrze: w ramach Balladowych Nocek nad Neckiem 21 sierpnia wystąpi przed Państwem Renata Przemyk, a dzień później w repertuarze Ewy Demarczyk usłyszymy Patrycję Ziniewicz oraz poznamy poetyckie oblicze augustowskiego zespołu Dobre Wrażenie. Na koniec wakacji – w ostatnim tygodniu sierpnia, oddamy scenę Katarzynie Żak, która przyjedzie do nas z programem pt. „Bardzo śmieszne piosenki”.

Jednocześnie prosimy, by przychodzić na koncerty w amfiteatrze punktualnie, bo wejściówki gwarantują wstęp na widownię, do godziny rozpoczęcia koncertu, po tym czasie, jeśli posiadamy wolne miejsca rozpoczynamy wpuszczanie na obiekt oczekujących chętnych bez wejściówek. Znaczy, to – ni mniej, ni więcej (co wyczytacie także na odwrocie każdej bezpłatnej przepustki) – że po rozpoczęciu koncertu wejściówka traci swoją ważność.

Do zobaczenia nie tylko w amfiteatrze,

APK

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *

Skip to content