Miejski kiermasz świąteczny „Mikołajce” zagości w tym roku na Rynku Zygmunta Augusta już 11 i 12 grudnia. Regionalne przysmaki, tradycyjne rękodzieła, aromat wigilijnych specjałów oraz mnóstwo atrakcji w świątecznym klimacie – to wszystko czeka na odwiedzających.

Święty Mikołaj znów będzie przyjmował dzieci w swoim domku na Rynku Zygmunta Augusta. Maluchy będą mogły zrobić sobie wspólne zdjęcie i zostawić list. Mikołajce to kolejna miejska impreza wprowadzająca augustowian w świąteczny klimat.

Oryginalny prezent od ręki

Gwiazdka coraz bliżej, a Tobie nadal brakuje pomysłu na prezenty pod choinkę? To już ostatnia chwila na wigilijne zakupy! Świąteczny kiermasz rękodzieł „Mikołajce” to idealna okazja, aby kupić coś naprawdę wyjątkowego!

Tutaj znajdziesz oryginalne przedmioty wytworzone przez lokalnych artystów z Augustowa i okolic, które na pewno spodobają się Twoim bliskim. Nie zabraknie też wielu regionalnych przysmaków. Będą słodkości, ciepłe napoje, muzyka i w pełni świąteczny klimat!

Odwiedź Mikołaja w jego domku

Zaplanowano niezwykłą atrakcję dla dzieci! Do Augustowa przyjedzie Święty Mikołaj i przez weekend zamieszka w swoim domku na Rynku Zygmunta Augusta. Dzieci będą mogły go odwiedzić, zrobić wspólne zdjęcie i zostawić list.

Mikołajce to kuźnia pomysłów na idealne prezenty dla najbliższych, świąteczne dekoracje i bożonarodzeniowe menu. Dlatego nie może Ciebie tam zabraknąć! Zapraszamy w najbliższą sobotę i niedzielę na Rynek Zygmunta Augusta od godziny 10:00 do 16:00.

|Urząd Miejski w Augustowie