NIE BYŁO NIEPRAWIDŁOWOŚCI PRZY BUDOWIE BAZY SPORTÓW WODNYCH W AUGUSTOWIE – UZNAŁ SPECJALNY ZESPÓŁ KONTROLNY

Autor / 5 miesięcy temu / AKTUALNOŚCI / Komentarze

Ta inwestycja – jak informowaliśmy – kosztowała kilka razy więcej niż planowano.

zdjęcie ilustracyjne augustow.org

Zespół powstał na początku ubiegłego. Przewodnicząca komisji rewizyjnej augustowskiej rady miejskiej Jolanta Roszkowska wyjaśnia, dlaczego prace trwały tak długo. 

– Piszemy właśnie raport. Odbyło się już ostatnie, szóste spotkanie. Piąte zostało przerwane, ponieważ pozostało nam jeszcze kilka punktów do omówienia, a trudno byłoby zmieścić się w 14-dniowym okresie na przedstawienie wniosków. Teraz jest czas wakacyjny. Z kolei wcześniej była pandemia. Część ludzi bała się spotkać, a niektórzy nie mogli się z nami połączyć zdalnie. 

Zdaniem radnej Roszkowskiej, przy budowie bazy nie było żadnych nieprawidłowości.

– Uważam, że baza jest przepiękna. Ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że nie mam żadnych zastrzeżeń i nie dopatrzyłam się żadnych nadużyć. Nie wiem, czy wnioskodawca wniesie jeszcze jakieś wnioski i czy przedstawi jakieś wątpliwości. Zaprezentujemy, ile to miało kosztować, a ile ostatecznie kosztowało oraz – co wpłynęło na wzrost tej kwoty. 

Pełny raport zespołu zostanie zaprezentowany na najbliższym posiedzeniu komisji rewizyjnej, która ma się zebrać w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

| red: mik

autor: Marta Sołtys / radio.bialystok.pl/wiadomosci/suwalki

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *

Skip to content