Nowa Prezes Zarządu ATBS Kodrem rozpocznie pracę od kwietnia. Poinformowała o tym rano na swojej stronie internetowej Spółka Kodrem: 

„Rada Nadzorcza Augustowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Kodrem Sp. z o.o. informuje, że na posiedzeniu 30 marca 2021 roku podjęto decyzję o odwołaniu z końcem miesiąca Pani Wioletty Mursztyn z funkcji Prezesa Zarządu.

Jednocześnie Rada Nadzorcza podjęła decyzję o powołaniu na Prezesa Zarządu Pani Justyny Półtorak, która obejmie funkcję od początku kwietnia. Nowa Prezes to była pracownik spółki, w której przez kilka lat była odpowiedzialna za zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi. Pani Justyna Półtorak posiada licencję Zarządcy Nieruchomości.”

Pani Justyna Półtorak ma 33 lata i jest augustowianką. Nowa Prezes pracowała już wcześniej w spółce Kodrem i była odpowiedzialna za zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi. Zna doskonale miejskie zasoby mieszkaniowe. Jest absolwentką ekonomii o specjalności zarządzania nieruchomościami. Od 2011 jest licencjonowanym zarządcą nieruchomościami. 

zdjęcie UM w Augustowie

|Urząd Miejski w Augustowie