W sobotę (2.10.2021), nasze 2. ligowe UKS Centrum Augustów rozegrało swój pierwszy mecz sezonu siatkarskiego 2021/22. Rywalem augustowskich siatkarzy była drużyna UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 (19:25; 26:24; 23:25; 25:21; 18:8).

W przerwie po 1. secie podziękowano wieloletniego reprezentanta UKS Centrum, który wniósł wielki wkład we wszystkie najważniejsze osiągnięcia swojego klubu, grającego na pozycji przyjmującego Mariusza Szlejtera. Pamiątkowy grawerton z podziękowaniami wręczył mu Radny Województwa Podlaskiego Bogdan Dyjuk i Prezes Zarządu UKS Centrum Tomasz Wiszyński.

Drugi przedstawiciel naszego regionu z grupy, czyli BAS Białystok, również wgrał swoje spotkanie inauguracyjne w 2. lidze. Gładko pokonał na wyjeździe Spartę Grodzisk Mazowiecki (3:0).

Bezpośrednio po meczu UKS Centrum poprosiliśmy o krótkie komentarze kapitana drożyny Cezarego Staisławajtysa i jednego z najwierniejszych i najaktywniejszych kibiców, czyli Tadka Jermaka. Oto, jak ocenili to spotkanie >>>