SZANOWNI RODZICE I WY – NAJWAŻNIEJSI DZISIAJ – UCZNIOWIE

Mając na uwadze obowiązujące obostrzenia spowodowane epidemią, w tym ograniczenie stacjonarnej pracy szkół wręczenie stypendium Burmistrza Miasta Augustowa odbywa się w innej rzeczywistości.

zdjęcie Sp4 w Augustowie

Za nami kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć związanych z czasem pandemii, które nie pozostały bez wpływu na nasze życie, pozbawiły nas tradycyjnej stacjonarnej nauki w szkole.

Mimo różnych przeszkód udało się i dzisiaj uzyskać bardzo dobre i celujące wyniki w nauce oraz znaczące sukcesy w sporcie.

Mam nadzieję, że okres nauki w tej szkole zaopatrzył Was w wiedzę, doświadczenie i odwagę na przyszłość! Gratuluję Wam wszystkim!

Spośród 355 uczniów szkoły najlepsi z nich otrzymali nagrody w formie stypendiów.

Uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce to:
1. Kuba Karpiński, klasa VII b
2. Daria Mejcz, klasa VI b
3. Katarzyna Wierzbicka, klasa VI as

Uczniowie osiągający najwyższe wyniki w sporcie to:
1. Maja Szacuń, klasa VI as
2. Bartosz Kulbacki, klasa VIII a
3. Aleksandra Puczyłowska, klasa VIII b
4. Mykyta Kosenko, klasa VIII b

Dzisiaj, kiedy nadszedł czas nagrodzenia życzę, aby doświadczenia zdobyte w edukacji dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. Odnajdujcie własne ścieżki i starajcie się nie zgubić tego, co najistotniejsze dla bycia prawdziwym człowiekiem.

Idźcie więc śmiało z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem w życie, pokonując nadchodzące próby losu i zawsze z powodzeniem zagłębiajcie się w wielką księgę wiedzy. W życiu kierujecie się wyłącznie tymi zasadami, które pozwolą Wam zawsze zachować godność człowieka oraz zdobywać uznanie i szacunek innych zgodnie ze słowami ks. prof. Józefa Tischnera: „Człowiek jest takim drzewem, które czuje w sobie dobro i dlatego nie chce złych owoców rodzić”.

Szanowni Rodzice!

Dziękuję Wam za wspólne dostrzeganie problemów i potrzeb naszych uczniów. Przyjmijcie moją wdzięczność i szacunek za wszelką współpracę, za działania wspierające proces edukacyjny i opiekuńczo – wychowawczy szkoły, za zrozumienie, że dobro dziecka i jego pomyślny rozwój zależy od współpracy rodziców ze szkołą.

Rok szkolny 2020/21 wpisze się w historię szkoły jako rok wyjątkowo trudny, w którym nauka od października odbywała się wyłącznie w formie nauczania zdalnego. Mimo różnych trudności, z którymi przyszło się zmierzyć zarówno uczniom, nauczycielom jak i rodzicom uzyskane wyniki są bardzo wysokie.

Mam wielką nadzieję, że w czerwcu 2021 roku będzie możliwe spotkanie w szkole na uroczystym wręczeniu stypendiów naukowych i sportowych.

Mariola Karpińska
Dyrektor szkoły

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *