Od 2. miesięcy trwały poszukiwania dawcy szpiku dla mieszkanki Augustowa Basi. Basia choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Jedyną szansą na jej wyleczenie jest przeszczep szpiku.

W poszukiwania jej bliźniaka genetycznego zaangażowali się przyjaciele, szerokie grono życzliwych osób i media. Bardzo ucieszyła nas informacja, którą przeczytaliśmy dziś na profilu Fb „Podaruj szpik Basi”. Dzielimy się nią z Wami. Oto ona:

Kochani Przyjaciele Basi,

dzisiaj chcę Wam przekazać cudowną wiadomość, z kategorii tych najlepszych

JEST DAWCA DLA BASI!!!!❤

Kochany Dawco,

nie wiem kim jesteś ani skąd pochodzisz. Jednak jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za to, że wyraziłeś chęć podzielenia się cząstką siebie. Dzięki Twojej decyzji Basia ma szansę wrócić do zdrowia i swojej Rodziny!!!

Jesteś naszym cichym Bohaterem

DZIĘKUJEMY CI Z CAŁEGO SERCA

Wszystkim osobom, które zarejestrowały się do bazy potencjalnych Dawców szpiku i wszystkim, którzy wspierali nasze działania składam również ogromne podziękowania.

W najbliższych dniach podsumujemy całość naszej akcji.

Jednocześnie zachęcamy nadal do rejestracji w bazie Dawców, ponieważ na pomoc czeka wiele innych osób, dla których przeszczep szpiku jest jedyną nadzieją na życie. Zarejestruj się

https://www.dkms.pl/pl/podaruj-szpik-basi

Teraz trzymajcie razem z nami kciuki za dalsze leczenie Basi!

P.S. Wszystkim Kobietom z okazji ich święta życzymy wszystkiego najlepszego, przede wszystkim dużo zdrowia, spełnienia marzeń i zadowolenia z życia!

| https://www.facebook.com/Dar.szpi.B.S.2020