ZWIEDZAJ I WYPOCZYWAJ Z AUGUSTOWSKĄ KARTĄ TURYSTY!

Autor / 5 miesięcy temu / AKTUALNOŚCI / Komentarze

Czym jest Augustowska Karta Turysty?

Dzięki niej możecie taniej skorzystać z usług rejsowych, gastronomicznych, kulturalnych, sportowych, turystycznych i rekreacyjnych. Wystarczy, że spędzicie w Augustowie przynajmniej 3 noce i wniesiecie opłatę uzdrowiskową/miejscową. Odbierzcie Augustowską Kartę Turysty w jednym z 3 punktów i w pełni korzystajcie z miejscowych atrakcji.

Poznawanie Augustowa jest jeszcze przyjemniejsze

Nieważne, czy odwiedzacie nasze miasto z przyjaciółmi, czy planujecie urlop z dziećmi. Partnerzy tegorocznej akcji przygotowali atrakcyjne rabaty dla każdego! Czekają na Was zniżki na rejsy, wycieczki czy spływy kajakowe. Dzięki Augustowskiej Karcie Turysty taniej skorzystacie z relaksu w salonie urody, odwiedzicie muzeum i zjecie pyszny obiad. Ale to nie wszystko! Koniecznie zapoznajcie się z ulotką, by poznać szczegóły.

Jak to działa?

  • Przyjedźcie do Augustowa na co najmniej 3 dni.
  • Wnieście opłatę uzdrowiskową/miejscową z góry, za cały czas pobytu.
  • Okażcie potwierdzenie wniesienia opłaty w jednym z 3 punktów – Centrum Informacji Turystycznej, Hotelu nad Nettą lub Sanatorium Uzdrowiskowym Augustów.
  • Odbierzcie Augustowską Kartę Turysty i korzystajcie z rabatów i zniżek u naszych partnerów.

Bogactwo atrakcji dla każdego

Augustów co roku przyciąga miłośników pięknej przyrody, aktywnego wypoczynku i regionalnych przysmaków. Dzięki Augustowskiej Karcie Turysty możecie taniej korzystać z miejscowych atrakcji i cieszyć się wypoczynkiem w malowniczej okolicy.

| urzad.augustow.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola zaznaczone są. *

Skip to content