Augustowskie Placówki Kultury i Teatr Pneumatyczny serdecznie zapraszają we wtorek 22 lutego o godz. 19:30 do Park Pubu (Rynek Zygmunta Augusta 40) na czwartą już edycję „BEZ SCENARIUSZA”, czyli Wieczoru gier improwizowanych z Teatrem Pneumatycznym.

Próbując wznieść dowcip nieco ponad poziom bruku oraz oscylując między dziwacznością i błyskiem geniuszu, nasi improwizatorzy zmierzą się z odgórnymi regułami kilku widowiskowych gier, odgrywając sceny, których tematykę oraz inne założenia podpowie im widownia.

Będziecie mogli Państwo zobaczyć, jak występujący stawiają czoła mówiącym do nich szczoteczkom do zębów lub innym przedmiotom codziennego użytku, jak radzą sobie z flirtem na najdziwniejszych na świecie randkach w ciemno, wspólnie z nimi bawić się w czasie wieczoru poetyckiego poety zmyślonego państwa oraz przyglądać się innym szalonym zadaniom. Wszystko to dziać się będzie bez scenariusza i powstawać będzie na Waszych oczach. Każda scena zagrana zostanie po raz pierwszy… i nigdy się nie powtórzy!

Bądźcie z nami.

APK

– – –

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI do odebrania w Miejskim Domu Kultury w Augustowie (Rynek Zygmunta Augusta 9). Istnieje również możliwość zdobycia wejściówek w Park Pubie na pół godziny przed występem (o ile będą jeszcze dostępne miejsca, ponieważ ich liczba jest ściśle ograniczona…).

Wydarzenie skierowane jest do widzów powyżej 16. roku życia.