Ania Rusowicz „Flower Power” – koncert na ekranie.

W niedzielę 30 stycznia, jak zawsze, DKF KINOCHŁON zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego finału za wrzutkę do puszki będzie można obejrzeć na dużym ekranie (i wysłuchać!) koncertu Ani Rusowicz zatytułowanego „Flower Power”. Wydarzenie zarejestrowano podczas Przystanku Woodstock w 2015 roku.

Przypomnijmy, że podczas projektu „Flower Power” usłyszeliśmy najpopularniejsze piosenki epoki dzieci kwiatów (lata 60. i 70.) w wykonaniu Ani Rusowicz i jej gości specjalnych. Koncert ten jest hołdem dla twórców całej ery muzyki, pod którą podpisuje się Przystanek Woodstock – muzyki, która stworzyła amerykański Woodstock, która stworzyła pokolenie dzieci kwiatów. W projekcie wystąpili: Natalia Przybysz, Dawid Podsiadło, Organek, Gienek Loska, Grzegorz Kupczyk, Piotr Nalepa, Natalia Sikora, Michał Kielak, Ragaboy, Kev Fox, Kamil Czeszel.

Koncert zarejestrowano z wielu kamer, dźwięk to radość dla uszu, przez co retransmisja robi duże wrażenie.

Startujemy w niedzielę 30 stycznia o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej, II piętro) – zamiast biletu wrzutka do orkiestrowej puszki.

Po koncercie porozmawiamy z Jolą Wojczulis i Kasią Cieślukowską, które na przestrzeni lat bawili się na Przystanku Woodstock lub na Poland Rock Festival, bo właśnie taką nazwę od kilku lat ma festiwal.

Liczymy na Was – do zobaczenia!

|APK/ DKF Kinochłon