Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają fanów ciężkich brzmień (i nie tylko!) w sobotę 26 lutego o godz. 19:00 do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury na koncert, podczas którego damy się ponieść ostrzejszemu graniu. Na naszej scenie staną kapele:

ETHERIOS – powstał w 2016 roku, ale na scenie zadebiutowali dopiero w 2021 roku, na festiwalu Rockowania gdzie ostatecznie zajęli III miejsce i zdobyli obie nagrody dodatkowe. W tej chwili zespół pracuje nad debiutanckim albumem, premiera zaplanowana na 2022 rok. Etherios to połączenie dwóch słów: Ether oraz greckiego -ios oznaczającego wirus, zainfekowanie, objawy choroby. W swojej twórczości próbują zestawić ciężar ludzkiego życia, stawianie czoła przeciwnościom losu, bezduszności otoczenia z nadzieją, wzajemnym wsparciem, akceptacją i zmierzeniem się z własnymi słabościami.

KILL THE HEAD – narodził się w sierpniu 2019 r. Pierwsze demo nagrał we wrześniu 2020 r., w studio OSSO w Gdańsku. Kill The Head działa w Augustowie. W skład zespołu wchodzą Michał „Mrozu” Mroziewski (wokal), Adrian „Szum” Szumski (gitara), Mateusz Fomin (perkusja) Marcin „Korcin” Surażyński (bas) i Sławomir „Slav” Pietkiewicz (gitara). Określają się jako zespół grający „ostrą muzykę rozrywkową”.

Bądźcie z nami – bezpłatne wejściówki do odebrania w Miejskim Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9), ilość miejsc ograniczona.

APK

– – –

Sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9 (wejście od ul. Kościelnej, II piętro)