Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu Granie w Bramie. W piątek 8 lipca (godz. 20:00) w podwórzu* Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej) zagra łódzki zespół Heima, który powstał pod koniec 2017 roku z inicjatywy Olgi Stolarek – wokalistki i autorki tekstów.

KOMUNIKAT ORGANIZATORA
Ze względu na duże ryzyko wystąpienia opadów, zarówno podczas montażu sprzętu i próby oraz w czasie samego koncertu, dzisiejszy (08.07.2022) występ zespołu Heima zostaje przeniesiony z plenerowej sceny w podwórzu do Sali widowiskowej MDK (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej, II piętro). Wstęp wolny, godzina rozpoczęcia 20:00, ilość miejsc ograniczona.
W imieniu własnym i Zespołu przepraszamy i zapraszamy na koncert.
APK

Charakter utworów tej kapeli kształtuje ujmujący wokal Olgi w połączeniu z nastrojowymi partiami gitarowymi, klimatycznym brzmieniem trąbki i pianina oraz niebanalną warstwą rytmiczną. Style gry i muzyczne inspiracje członków formacji przenikają się wzajemnie i pomimo ogromnego zróżnicowania, tworzą połączenie o intrygującej, onirycznej aurze. Zespół ma na koncie kilkadziesiąt koncertów, w tym festiwali. Wystąpili między innymi na Soundedit, FAMA oraz Songwriter Łódź Festiwal. W 2020 zostali laureatami nagrody Soundedit Spotlight wręczanej w ramach konkursu współorganizowanego przez Festiwal Soundedit i Radio Łódź. Artyści współpracują z łódzkim muzykiem i producentem Pawłem Cieślakiem.

Obiecujemy wspaniałą atmosferę i świetną – serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

APK

– – –

*W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie będzie przeniesione do sali widowiskowej MDK