To tytuł pełnego refleksji koncertu, jaki w piątkowy wieczór zagrają tam muzycy z zespołu „Zdążyć przed północą”.

Fot. Zdążyć przed północą

Dyrektor ośrodka Marek Cichucki na wydarzenie zaprasza nie tylko mieszkańców gminy, ale też i gości z całego regionu.

W Raczkach nie pytamy się, co inni mogą zrobić dla nas. Pytamy raczej, co możemy zrobić dla innych. Tym razem nasz GOK Suwałkom, Augustowowi, Olecku i całemu powiatowi daje koncert pt. „Jesienna zaduma”. To propozycja dla ludzi, którzy w swoim życiu chcą zwolnić, poszukać refleksji, głębi i spokoju. Ta muzyka pozwoli nam na złapanie oddechu i uporządkowanie myśli.

W czasie występu można będzie posłuchać m.in. poezji Krzysztofa Baczyńskiego. Utwory zaprezentowane zostaną przy akompaniamencie gitary akustycznej, kontrabasu, klarnetu i fortepianu.

„Zdążyć przed północą” to profesjonalni muzycy z Pomorza, a dokładnie z okolic Trójmiasta. Artyści mają w swoim dorobku nagrania płytowe z innymi zespołami, ale i sami nagrali już trzy płyty. Stworzyli coś z potrzeby duszy. Grają to, co jest niezbędne, aby człowiek zachował równowagę oraz utrzymał balans pomiędzy życiem i swoimi pragnieniami

Koncert rozpocznie się w piątek (28.10) o godzinie 18 w nowej sali widowiskowej ośrodka kultury. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

| red: kap

autor: Marcin Kapuściński/radio.bialystok.pl/wiadomosci/suwalki