Augustowskie Placówki Kultury w imieniu Fundacji Słowo i Obraz wespół z Gminą Miasta Augustowa zapraszają do współpracy poetów na różnym poziomie zaawansowania na dwudniowe spotkania z uznanymi poetami, pisarzami i krytykami.

Pierwsze zajęcia odbędą się w Miejskim Domu Kultury w Augustowie 22 i 23 kwietnia 2022 roku. Mistrzem zaproszonym na to spotkanie będzie Wojciech Kass. Kolejne zajęcia odbędą się 27 i 28 czerwca, a poprowadzi je Karol Maliszewski.

Po zakończeniu pierwszego warsztatowego popołudnia w godzinach wieczornych prowadzący warsztaty przeczyta swoje wiersze podczas spotkania autorskiego.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na plakacie oraz u organizatorów pod nr tel. 87 643 36 59 (MDK) oraz 603 762 374 (p. Janina Osewska).

Serdecznie zapraszamy – udział w warsztatach jest bezpłatny.

APK


„Kuźnia poetycka – warsztaty z mistrzami” to kolejny projekt realizowany przez Fundację Słowo i Obraz we współpracy z Gminą Miasto Augustów.

Zapraszam na cztery dwudniowe spotkania z uznanymi poetami, pisarzami i krytykami. Mistrzem prowadzącym będzie Wojciech Kass (22 i 23 kwietnia). Kolejne zajęcia odbędą się 27 i 28 czerwca z Karolem Maliszewskim.

Prowadzącego mogą Państwo poznać czytając załączony biogram, a szczegóły spotkania znajdują się na plakacie.

Można (nie ma obowiązku) zwrotnie przesłać do mnie własne utwory do omówienia przez prowadzącego podczas zajęć.

Można (nie ma obowiązku) przynieść ulubioną herbatę lub kawę, aby umilić spotkania kuluarowe.

Nauczycieli bardzo proszę o udostępnienie informacji zainteresowanej tematem młodzieży.

Po zakończeniu pierwszego warsztatowego popołudnia, wieczorem prowadzący przeczyta swoje wiersze podczas spotkania autorskiego.

Zapraszamy serdecznie.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę zdrowia i spokoju. Niech świeci nam słońce, a światło Wielkiej Nocy napełnia nadzieją.

Janina Osewska / Prezes Fundacji Słowo i Obraz