Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na koncert artysty znanego jako Pablopavo, który wraz z zespołem Ludziki, 9 kwietnia 2022 roku o godz. 19:00 wystąpi na scenie sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej, II piętro)

Pablopavo, czyli Paweł Sołtys gościć będzie w Augustowie nie pierwszy raz – koncertował już u nas, był również na spotkaniu literackim. Tym razem muzyk i pisarz przyjedzie do nas z materiałem z nowej płyty, która premierę będzie mieć 30 marca. Ta płyta jest szóstą pod szyldem Pablopavo i Ludziki. Oto jak o niej mówi sam Paweł Sołtys:

Nowa płyta będzie się nazywać „Mozaika”. Pod okiem i uchem DjZero nagraliśmy na nią 11 utworów rożnej długości. Napisałem dziewięć tekstów, jeden napisał Earl Jacob, a jeden wzięliśmy z książki Marcina Sendeckiego. Muzycznie, jak to zwykle u nas, jest inaczej niż dotąd. Jedni mówią, że bliżej Molesty, drudzy, że raczej Anawa, czyli najpewniej jest to jakieś pobocze muzyczne, gdzie walają się niedoszłe przeboje i przerdzewiałe refreny. Ostatnie trzy lata jakie minęły od wydania „Marginala” nie były dla nikogo łatwe. Ani dla grajków, ani dla słuchaczy. I trochę o tym jest ta płyta, ale też trochę o tym, że są rzeczy, które pomagają przetrwać najcięższe chwile. Rusza zaraz przedsprzedaż, a my w końcu marca ruszamy w trasę by grać dla Was te nowe numery. I trochę starszych też”.

Zapowiada się zatem bardzo obiecująco – serdecznie zapraszamy i obiecujemy – nie będziecie żałować!

APK

– – –

cena biletu: 60 zł

Sprzedaż (od 18 marca): Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59