Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają Panie w niedzielę 6 marca 2022 do Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej) na Artystyczny Dzień Kobiet. Całodzienny cykl warsztatów przebiegnie pod hasłem Pełne wdzięku z mocą w ręku!

Oto, co dla Was przygotowaliśmy:

godz. 10:30 (sala muzyczna) – warsztaty improwizacyjne z Anną Gajdzińską

Chcesz zwiększyć pewność siebie? IMPRO jest dla Ciebie!

Ruch, śmiech, krzyk, improwizacja-to wszystko z Anią Gajdzińską, pedagog i aktorką Teatru Pneumatycznego. Warsztaty improwizacyjne pozwalają w nas odkryć spontaniczność, błyskotliwość, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, dystans do siebie i swoich kompleksów, umiejętność zauważenia i docenienia swoich mocnych stron.

Zapraszamy na warsztat, na którym poznasz podstawy improwizacji i zwiększysz świadomość na temat tego, co możesz zrobić, żeby wzmonić swoją pewność siebie.

Bilety w cenie 15 zł dostępne w Miejskim Domu Kultury, informacje pod numerem tel. 87 643 36 59

godz. 12:00 (sala plastyczna) – „Ceramiczna Apetyczna” – zajęcia ceramiczne z Agnieszką Malczewską

Praca w glinie rozwija umiejętności manualne, pobudza wrażliwość, uczy cierpliwości i wytrwałości a przede wszystkim to lek na stres.

Warsztaty ceramiczne „Ceramiczna Apetyczna”, czyli kobieta w …glinie poprowadzi zawsze uśmiechnięta Agnieszka Malczewska.

Bilety w cenie 55 zł dostępne w Miejskim Domu Kultury, informacje pod numerem tel. 87 643 36 59

godz. 16:00 (sala krawiecka) – „Pasją wyplatane” – makramowy kwietnik z Agnieszką Przełomską 

Makrama, czyli sztuka wiązania sznurka w taki sposób, że powstają piękne dekoracje oraz formy użytkowe. Na warsztatach poprowadzonych przez Agnieszkę Przełomską każda Pani nauczy się podstawowych splotów i wykona własny kwietnik, a do tego na każdą Panią czeka niespodzianka.

Bilety w cenie 55 zł dostępne w Miejskim Domu Kultury, informacje pod numerem tel. 87 643 36 59

godz. 18:00 (sala muzyczna) – „Kojące dźwięki z asinej ręki” koncert mis tybetańskich z Asią Kurczyńską

Masaż dźwiękiem misami tybetańskimi. Niesamowite wrażenie i odprężenie oraz pozbycie się napięcia i stresu to wszystko na koniec dnia, na koniec tygodnia od Asi Kurczyńskiej. Weźcie ze sobą maty i kocyki!

Bilety w cenie 25 zł dostępne w Miejskim Domu Kultury, informacje pod numerem tel. 87 643 36 59

Drogie Panie, serdecznie zapraszamy – ilość miejsc ograniczona!

APK