Lato się kończy, nadchodzi jesień. Uczniowie z SP4 świętowali zakończenie lata wielkim piknikiem. Było wspólne pieczenie kiełbasek, zawody w bieganiu, promowanie aktywności fizycznej oraz mnóstwo radości. Dzieciaki przekonały się po raz kolejny, że spotkania klasowe są przyjemne i ciekawe.

Fot. UM w Augustowie


Piknik na świeżym powietrzu

W Augustowie świętowaliśmy zakończenie lata. Z tej okazji uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wraz z wychowawcami udali się na plac obok Amfiteatru na wspólny piknik. Uczniowie nie tylko mieli okazję pobyć na świeżym powietrzu, ale także zjeść smaczną kiełbaskę, którą wcześniej sami upiekli. Spotkanie dostarczyło mnóstwo radości i sprzyjało wzajemnej integracji. Uczniowie przekonali się, że spotkania klasowe są przyjemne i ciekawe.

Sport to zdrowie

Tego dnia promowaliśmy zdrowy i aktywny tryb życia. Zorganizowano zawody biegowe, w których udział mógł wziąć każdy z uczniów. W wydarzeniu uczestniczył Zastępca Burmistrza Augustowa Filip Chodkiewicz, który życzył uczestnikom powodzenia.

– Cieszę się, że jesteście tutaj, aby promować wśród augustowian zdrowy tryb życia. Pamiętajcie, że zwycięzcą jest każdy z Was, który weźmie udział w dzisiejszym biegu. Najważniejszy jest aktywny i zdrowy tryb życia. Sport to zdrowie. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia i promowanie ważnych wartości wśród najmłodszych. Powodzenia podczas zawodów i dobrej zabawy! – powiedział Zastępca Burmistrza Augustowa Filip Chodkiewicz

Atrakcją wydarzenia były wspólne gry i zabawy, podczas których dzieciaki świetnie się bawiły. Zobaczcie zdjęcia!

[*as] Urząd Miejski w Augustowie