Już w najbliższą niedzielę w godzinach 12.00 – 15.00 przy Molo Radiowej Trójki odbędzie się piknik edukacyjno – profilaktyczny.
W programie m.in.: stoisko profilaktyczne Białostockiego Centrum Onkologii oraz konsultacje znamion z lekarzami, stoisko NFZ z możliwością pomiarów wagi ciała oraz punkt edukacyjny Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej, konsultacje z kosmetologiem.
W trakcie pikniku odbędzie się również kiermasz ciast na leczenie 3-letniego Miłosza chorującego na neuroblastomę.

Organizatorem pikniku jest Stowarzyszenie Pozytywka.
|Bart.