Sporty walki stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Takie zjawisko jest związane z coraz większą liczbą Polaków, którzy walczą w ramach organizacji UFC, ale także rozwojem freak fightów. Takie federacje, jak FAME MMA, czy High League wpływają na to, że coraz więcej młodych osób interesuje się tym sportem. Już w najbliższy weekend kolejna okazja, aby zobaczyć walki na najwyższym poziomie, ponieważ przed nami UFC FN, na którym w walce wieczoru Amanda Lemos zmierzy się z Jessicą Andrade.

Amanda Lemos

Zapowiedź walki wieczoru warto rozpocząć od przedstawienia sylwetki i osiągnięć jednej, jak i drugiej zawodniczki. Amanda Lemos może się pochwalić kapitalnym bilansem – 11 wygranych, 1 remis i 1 porażka.

Lemos ma już 34 lata, więc można powiedzieć, że jest jedną z najbardziej doświadczonych kobiet w UFC. Atutem tej zawodniczki nie jest jednak wzrost, ponieważ mierzy ona tylko 162 cm.

W swojej karierze zawodowej stoczyła do tej pory 13 walk. Aż 7 z nich zakończyła zwycięstwem przez KO / TKO, co pokazuje, że ufc zakłady bukmacherskie na przedwczesne zakończenie przez nią walki mogą być dobrym wyborem. Po 2 zwycięstwa odniosła jeszcze przed poddanie, a także decyzję. Lemos to zawodniczka, która bardzo dobrze czuje się stójce, gdzie może atakować rywalki mocnymi ciosami, jednak raz w swojej karierze przekonała się o sile ciosu przeciwniczki. Mowa tutaj o jednej porażce, kiedy to została znokautowana. Od czasu porażki z Leslie Smith minęło jednak sporo czasu, a w pięciu ostatnich pojedynkach zaliczyła zwycięstwo, więc z pewnością jest w dobrej formie, ale ufc zakłady bukmacherskie od Superbet wskazują, że nie będzie faworytką.

Jessice Andrade

„Bate Estaca” – takim pseudonimem określana jest Jessica Andrade. Brazylijka ma na swoim koncie aż 31 stoczonych walk w zawodowej karierze, co jest dwukrotnie większym wynikiem od swojej rywalki. Nie ma więc wątpliwości, że doświadczenie powinno być po jej stronie, chociaż co ciekawe jest o 4 lata młodsza. Andrade dysponuje również gorszym wzrostem, co może mieć znaczący wpływ na przebieg tej walki. Brazylijka jest za to cięższa od swojej rywalki o 4 kg.

Jak układały się statystyki walk u tej zawodniczki? Trzeba przyznać, że ciężko jest znaleźć tutaj pewną prawidłowość. 9 z 22 starć zakończyła przez KO / TKO. 7 razy triumfowała przez poddanie, a sześciokrotnie przez decyzję. Jeśli chodzi o 9 jej porażek, to 4 z nich miały miejsce przez nokaut, 2 poddania i 3 decyzje.

Patrząc na statystyki z ostatnich pojedynków – widać, że przeplata lepsze i gorsze występy. Z pięciu minionych walk tylko 2 zakończyły się jej zwycięstwem, jednak trzeba przyznać, że miała naprawdę wymagające rywalki z najwyższej półki UFC. Aż 4 z tych starć zakończyło się przed czasem, co może być istotną wskazówką przed typowaniem tej rywalizacji.

W Augustowie również mamy wielu miłośników sportów walki, a o sukcesach jednego z nich przeczytasz w tym artykule.

Zakłady bukmacherskie

Walka wieczoru

Amanda Lemos (11-1-1) vs. Jessica Andrade (22-9)

Interesująco przed rozpoczęciem tego starcia wyglądają kursy. Na ten moment faworytką tego starcia dla analityków jest Brazylijka, która przegrała 3 z ostatnich 5 pojedynków, jednak stoczyła o wiele więcej walk w UFC, niż jej rywalka. Amanda Lemos ma na swoim koncie pięć wygranych z rzędu, jednak mimo wszystko nie miała tak trudnych rywalek, jak Andrade, która mierzyła się z absolutną czołówką wagi słomkowej UFC w dywizji kobiet.

W zakładach bukmacherskich dostępne są nie tylko kursy na zwyciężczynię tej rywalizacji, ale także dodatkowe propozycje, które pozwalają skorzystać z zakładów specjalnych. Co tam znajdziesz? Między innymi znane i lubiane z innych dyscyplin overy i undery, które w tym przypadku nie dotyczą liczby zadanych ciosów, a rund, na których dystansie toczyć się będzie ten pojedynek. Możesz obstawić każdą opcję od 1-5, ponieważ tyle wynosi maksymalny dystans tej walki.

Możesz również obstawić, w jaki konkretnie sposób zakończy się ta walka, a także określić, w której rundzie i jaką techniką wygra jedna z zawodniczek. W UFC zakładach bukmacherskich możliwy jest również remis, jednak zdarza się bardzo rzadko, co widać już na podstawie proponowanych kursów. Przelicznik na decyzję związaną z brakiem wygranej którejś ze stron jest bardzo wysoki, ponieważ remisy w ufc zakładach bukmacherskich pojawiają się naprawdę rzadko.

Data: 23 kwietnia 2022
Lokalizacja: UFC APEX, Las Vegas, Stany Zjednoczone

UFC w Superbet!

Superbet to legalny, polski bukmacher, który znakomicie radzi sobie po wejściu w kanał online. Gracze uwielbiają grać u tego operatora, a wszystko za sprawą kapitalnych promocji. Superbet wielokrotnie zaskakiwał swoich klientów ciekawymi kampaniami promocyjnymi i podobnie wygląda sytuacja związana z występami Jana Błachowicza. Firma jest sponsorem polskiego zawodnika, a ten często pojawia się na spotach reklamowych.

W połowie maja odbędzie się kolejne starcie z udziałem Jana Błachowicza. Już teraz można zapewnić, że Superbet, podobnie, jak w przypadku poprzednich walk z jego udziałem będzie miał najlepszą ofertę na rynku, a możliwe, że pojawią się również specjalne boosty na jego wygraną. Ostatnia walka nie zakończyła się po myśli polskiego fightera, jednak były już mistrz świata będzie z pewnością chciał szybko zmazać plamę i rozpocząć kolejny marsz po pas. Zadanie nie będzie jednak łatwe, ponieważ jego rywalem jest A. Rakić, a przygotowania polskiego mistrza zostały nieco storpedowane przez kradzież samochodu, w którym miał cały dostępny sprzęt do treningu górskiego.

Superbet to jeden z najlepszych bukmacherów, jeśli chodzi o obstawianie sportów walki. Legalny operator nie tylko ma konkurencyjne kursy, ale również może się pochwalić znakomitą ofertą, pod kątem liczby dostępnych typów. Początek gali z udziałem Jana Błachowicza już 14 maja!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.


Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją tnbt digital. Od 2

lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach

bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń. Na linkedin –

https://www.linkedin.com/in/filip-melnicki

*materiał zewnętrzny

|Bart.