Umowę podpisano w poniedziałek, 24 czerwca w gabinecie burmistrza Augustowa. Remontu podjazdu do wodowania łodzi przy Molo Radiowej Trójki nad jeziorem Necko oczekiwali motorowodniacy żeglarze.
Taki obiekt w Augustowie jest nieodzowny. Latem przyjeżdża do nas bardzo dużo amatorów sportów wodnych z własnym sprzętem pływającym. To duże ułatwienie, a czasami wręcz konieczność dla właścicieli większych jednostek.
Remont przeprowadzi augustowska firma, a jego zakończenie planowane jest na koniec lipca tego roku.
Bart., za UM Augustów