
Po 20.latach dyrektorowania przeszła na emeryturę
W piątek 22 czerwca br. podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego pożegnano odchodzącą na emeryturę z

W piątek 22 czerwca br. podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego pożegnano odchodzącą na emeryturę z

W piątek 22 czerwca w Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Augustowie Burmistrz Wojciech Walulik

5 czerwca 2018 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbył się finał XVIII Ogólnopolskiego Konkursu

Zaproszenie na promocję książki Jesteśmy na progu wiedzy o naszym narodowym języku, ale nie przekroczymy

W czwartek, 12 kwietnia, Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie zaprosiła dzieci na wspólną zabawę z