Gala wręczenia nagród w Plebiscycie Terra Flower Power

W środę, 19 września w Zielonej Górze odbyła się gala wręczenia nagród w Plebiscycie Terra Flower Power.

Decyzją Internautów, Augustów znalazł się w pierwszej trójce w plebiscycie na Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Gala wręczenia nagród odbyła się 19 września w Zielonej Górze.

Nagrodę odebrał osobiście Burmistrz Augustowa Wojciech Walulik wraz z kierownikiem Wydziału Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Panią Katarzyną Trochimowicz.

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych samorządów, a także Czesław Fiedorowicz, przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego, który złożył gratulacje wyłonionym zwycięzcom, a także organizatorom konkursu za promowanie i docenianie samorządów dbających o zieleń i estetykę miast.

Dziękuję wszystkim Internautom za oddane głosy. Dziękuję również wszystkim pracownikom Wydziału GKRiOŚ Urzędu Miejskiego w Augustowie za ciężką pracę na rzecz poprawy przestrzeni miejskiej oraz osobom pielęgnującym kwiaty
– powiedział Burmistrz Augustowa Wojciech Walulik.

Wielu mieszkańców dostrzega pozytywne zmiany, spotykamy się z miłymi opiniami odnośnie tegorocznego ukwiecenia miasta. Wsłuchujemy się w głosy mieszkańców, ich opinie są dla nas bardzo ważne. Cieszę się, że Augustów się zmienia i staje bardziej kolorowy, a proponowane przez nas dekoracje mają akceptację społeczeństwa
– dodała Pani Katarzyna Trochimowicz.

Dziękujemy Panu Zbigniewowi Bartoszewiczowi za możliwość opublikowania w konkursie zdjęcia jego autorstwa.

– Urząd Miejski w Augustowie –

zdj. inspirowaninatura.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany