Kandydaci do Rady Powiatu

By / 2 miesiące temu / Aktualności / Brak komentarzy

Wybory Samorządowe 2018
Nazwa komitetu (kolejność po nr listy lub alfabetycznie)

KWW RAZEM DLA POWIATU AUGUSTOWSKIEGO

Liczba kandydatów w okręgu nr.1

1. Jarosław Szlaszyński
2. Katarzyna Beata Sturgulewska
3. Andrzej Zarzecki
4. Anna Rozmysłowicz
5. Bogusław Józef Falkowski
6. Lidia Surażyńska
7. Tomasz Choroszewski
8. Elżbieta Kwiecień
9. Andrzej Władysław Kłoczko
10. Edyta Różyńska
11. Dariusz Bednarczyk

Liczba kandydatów w okręgu nr. 2

1. Leszek Marian Skubis – Mołowiste
2. Andrzej Mursztyn – Sztabin
3. Alina Saczek – Dolinczany
4. Izabela Szczęsna – Płaska
5. Irena Szyper – Krasnybór
6. Wiesław Jarmusik – Bartniki

Liczba kandydatów w okręgu nr. 3

1. Marek Dobkowski – Bargłów Kościelny
2. Andrzej Sobolewski – Biernatki
3. Bożena Eugenia Szulc – Busińska – Danowskie
4. Agnieszka Katarzyna Kwiecińska – Bargłów Kościelny
5. Paulina Lipińska – Jeziorki
6. Ireneusz Sokołowski – Brzozówka

KWW NASZE MIASTO AUGUSTÓW

Liczba kandydatów w okręgu nr. 1

1 KOTARSKI Michał Augustów
2 KASZUBA Maciej Daniel Augustów
3 GRĄBCZEWSKI Jerzy Augustów
5 KRZYWIŃSKA Justyna Maria Augustów
6 BABKOWSKA Anna Augustów
7 RUTKOWSKI Jakub Augustów
8 DZIENISZEWSKA – KIERKLA Edyta Augustów
9 WALICKA Joanna Augustów
10 KORZENIEWSKA Barbara Eugenia Augustów
11 KLECZKOWSKI Artur Augustów

KWW DOBRY WYBÓR

Liczba kandydatów w okręgu nr. 1

1 SZKIŁĄDŹ Dariusz Jan Augustów
2 PŁOŃSKI Leszek Augustów
3 URBAN Anna Augustów
4 SZOSTAK Wojciech Augustów
5 WALULIK Joanna Augustów
6 MILANOWSKA Agnieszka Renata Augustów
7 SUDYK Dariusz Augustów
8 FURMANIK Sławomir Augustów
9 TROCHIMOWICZ Katarzyna Augustów
10 ŻYLIŃSKA Anna Maria Augustów
11 KRZYWIŃSKI Wojciech Szymon Augustów

Liczba kandydatów w okręgu nr. 2

1 PROTASIEWICZ Wojciech Marek Lipsk
2 ZDZICHOWSKA Dorota Sztabin
3 ZDANCEWICZ Maciej Dalny Las
4 KAPLA Andrzej Mogilnice
5 PIETREWICZ Agnieszka Lipsk

Liczba kandydatów w okręgu nr. 3

1 GRABOWSKI Karol Piekutowo
2 PSZCZOŁA Elżbieta Szczebra
3 CHRULSKA Wiesława Augustów
4 AUGUSTYŃSKI – JUTKIEWICZ Marek Bargłów Kościelny
5 HRYNKO Andrzej Augustów

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Liczba kandydatów w okręgu nr. 1

1 PUCZYŁOWSKA Elżbieta Augustów
2 DRĄŻEK Grzegorz Kazimierz Augustów
3 KOŁODZIEJSKI Hubert Rafał Augustów
4 BUKOWSKI Andrzej Augustów
5 SOBOLEWSKI Mieczysław Lucjan Augustów
6 MASŁOWSKI Krzysztof Augustów
7 JASIŃSKA Magdalena Augustów
8 ŁASKOWSKA Renata Augustów
9 PRAWDZIK Iwona Augustów
10 NAROLEWSKI Andrzej Ponizie
11 KLECZKOWSKI Adrian Augustów

Liczba kandydatów w okręgu nr. 2

1 RUSIECKI Piotr Dulkowszczyzna
2 TROJANOWSKI Dariusz Władysław Sztabin
3 SAWASTYNOWICZ Bogumiła Gruszki
4 PACIORKO Ewa Lipsk
5 GAŁAŃCZUK Urszula Netta Pierwsza
6 SAPIESZKO Wiesław Lipsk

Liczba kandydatów w okręgu nr. 3

1 JEDLIŃSKI Waldemar Szczebra
2 SOKOŁOWSKA Magdalena Gatne Pierwsze
3 SUCHOCKI Krzysztof Augustów
4 GORAJEWSKA – HARASIMOWICZ Anna Augustów
5 PIĘTKO Sylwia Elżbieta Netta Folwark
6 GRYGO Krzysztof Bargłów Kościelny

KOMITET WYBORCZY PSL

Liczba kandydatów w okręgu nr. 1

1 KRZYWICKI Andrzej Jan Augustów
2 JABŁOŃSKI Jan Augustów
3 LECH Bożenna Augustów
4 KARCZEWSKI Tadeusz Augustów
5 LECH Maciej Augustów
6 KRUPIŃSKA Agnieszka Augustów
7 JABŁOŃSKA Anna Augustów
8 KARCZEWSKA Danuta Augustów
9 MILEWSKI Wacław Augustów
10 KIERKLO Leszek Augustów
11 MORGOWNIK Marek Topiłówka

Liczba kandydatów w okręgu nr. 2

1 ROZMYSŁOWICZ Artur Bogusław Lipowo
2 DRĄGIEWICZ Tadeusz Sztabin
3 JERMAK Janusz Siółko
4 MATYSKIEŁA Anna Barbara Jaziewo
5 STANULEWICZ Anna Jastrzębna Pierwsza
6 CHOMICZEWSKA Grażyna Lipsk

Liczba kandydatów w okręgu nr. 3

1 DOBKOWSKI Jerzy Mazurki
2 EJZEL Agnieszka Bargłów Kościelny
3 SIENKIEWICZ Bogdan Wólka Karwowska
4 PIETREWICZ Ewa Szczebra
5 SZURANT Krystyna Rutki Nowe
6 CUDNOWSKI Jarosław Andrzej Netta Druga

KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Liczba kandydatów w okręgu nr. 1

1 LISEK Joanna Augustów
2 JERUĆ Michał Augustów
3 ŁUKASZEWICZ Bożenna Augustów
4 ŁOBODA Filip Augustów
5 GRYGO Ewa Weronika Augustów
6 MASIEWICZ Anna Augustów
7 MODZELEWSKA Paulina Augustów
8 STANKIEWICZ Grzegorz Strękowizna
9 CHARKO Robert Augustów
10 CILULKO Adam Augustów
11 CZOKAJŁO Leszek Augustów

KWW WSPÓLNE DOBRO-GMINA LIPSK

Liczba kandydatów w okręgu nr. 2

1 ROKITA Mariusz Lipsk
2 HAWRYLIK Henryk Lipsk
3 CZOKAŁO Urszula Lipsk

Red.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany