W augustowskim Amfiteatrze 10. sierpnia br. miała odbyć się kolejna impreza z cyklu „Lejemy Wodę, czyli Augustowska Noc Kabaretowa”. Niestety, z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych, wydarzenie po kilkunastu minutach od rozpoczęcia zostało przerwane.

Przed publicznością miał wystąpić Kabaret REWERS i zespół Czerwony Tulipan. Kabaret REWERS zdążył zaprezentować tylko początek swojego programu. Burza, która początkowo wydawało się ominie nasze miasto, objęła swoim zasięgiem augustowski Amfiteatr. Pomimo zapowiedzi, że taka sytuacja może nastąpić, nadzieję, że jednak impreza odbędzie się miało wielu. Na widowni zgromadziło się kilkaset nastawionych na dobra zabawę osób. Nie wszystko jeszcze stracone. Usłyszeliśmy zapewnienie, że zespół Czerwony Tulipan przyjedzie do Augustowa 24, sierpnia i wystąpi przed publicznością. Mamy nadzieję, że tego dnia nie będzie padało i dokończone zostanie to, co w taki fajny sposób się zaczęło.

Red.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”12″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]