„Basia” w Kinochłonku, czyli trochę o filmach, trochę o książkach!

Basia to bardzo rezolutna, ciekawa świata pięciolatka, która codziennie uczy się czegoś nowego jednocześnie świetnie się bawiąc. Jest dobrze zanana małym czytelnikom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak, a w niedzielę 19 maja Nasza Najmłodsza Widownia spotka się z Basią w kinie już po raz drugi!

DKF KINOCHŁONEK zaprasza wszystkie dzieci na kolejny pokaz animacji o przygodach Basi. 19 maja o godz. 10:30 w augustowskim kinie Iskra pokażemy naszej najmłodszej widowni cztery, zupełnie nowe odcinki serialu animowanego „Basia” opierającego się na książeczkach

I jak to z KINOCHŁONKIEM bywa, seans filmowy nie będzie jedyną atrakcją tego spotkania – po pokazie, jak zazwyczaj, będziemy mieć wspaniałego gościa!

Kto z Naszej Najmłodszej Widowni chodzi do Miejskiej Biblioteki Publicznej i tam wypożycza książeczki (także te o Basi), ten na pewno zna panią Krysię Fiodorow. Pewnie niektórzy rodzice też wypożyczali u niej największe hity dziecięcej literatury!

Zawsze serdeczna, uśmiechnięta, z dobrym słowem i świetnym pomysłem. W tym roku otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta Augustowa za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury.

O ulubionych książkach, najfajniejszych bohaterach i o tym, za co kochamy książki po seansie porozmawia z dziećmi właśnie Krysia Fiodorow – będzie super!

Zapraszamy

– – –

Film dla dzieci od lat 4.

Czas trwania pokazu: 90 min + 30 min

Cena biletu: 13 zł

Bilety można nabyć w kasie kina Iskra lub online na www.kino-iskra.pl

Rezerwacje pod nr tel. 87 641 01 36 oraz online na stronie kina

Zostaw komentarz

Twój adres e mail nie zostanie opublikowany